Urologia

lek. med. Artur Kuligowski
czytaj więcej

 

lek. med. Artur Kuligowski - specjalista urologii

 
Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W roku 1997 uzyskałem specjalizację z urologii a w roku 1998 dodatkowo tytuł FEBU – europejskiej specjalizacji urologicznej.

Przez 18 lat pracowałem w charakterze asystenta w Oddziale Urologii Szpitala w Sosnowcu. Od 2009 roku do chwili obecnej jestem ordynatorem Oddziału Urologii i Onkologii Urologicznej Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie. Oddział, którym kieruje posiada 20 łóżek i leczy rokrocznie ponad 2500 pacjentów. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w wielu kursach i naukowych konferencjach z zakresu urologii.

 


Wtorek: 16.00-19.00
Wykonujemy badanie UROFLOWMETRIA - badanie cewkowego przepływu moczu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest OmegaMed, siedziba: Łazy, Kochanowskiego 4.