Podstawowa Opieka Medycznaa

 

Przyjmujemy deklaracje od dzieci i osób dorosłych

 

Jesteśmy placówką świadczącą usługi Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach NFZ, która może poszczycić się wykwalifikowanym zespołem oraz wyposażeniem w nowoczesny aparat USG 3D/4D i elektrokardiograf. Dogodna lokalizacja pozwala na dostęp do naszych lekarzy rodzinnych mieszkańcom Zawiercia, Dąbrowy Górniczej, Myszkowa, Poręby, Ogrodzieńca oraz innych okolicznych miejscowości.

Punkt szczepień jest czynny od poniedziałku do piątku po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.

 

 

Nasi lekarze:

 

• lek. med. Bożena Izak - specjalista medycyny rodzinnej i pediatrii

 

 

 • lek. med. Hanna Wojarska - specjalista medycyny rodzinnej

 

W 1996 roku ukończyłam studia medyczne na wydziale lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej.
Następnie rozpoczęłam specjalizację w zakresie medycyny rodzinnej w Zabrzu, jednocześnie pracując w Poliklinice Dąbrowskiej.

Do 2015 roku pracowałam w Wojewódzkim Pogotowiu Ratowniczym w Katowicach.

W Sosnowieckim Szpitalu Miejskim do 2016r.

Obecnie pracuje w Poliklinice Dąbrowskiej oraz w Przychodni OmegaMed w Łazach. 

 

 

 • lek med. Liliia Letoshko

 

 

 • lek. med. Marta Pieniążek

 

 

 • Lek. med. Hanna Węgrzynowska 

 

 

• lek med. Magdalena Dunal - specjalista chorób wewnętrznych, specjalista diabetolog


Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej, którą ukończyłam w 2006 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego podjęłam pracę w szpitalach miejskich w Czeladzi i Katowicach, jednocześnie pracując w POZ w Czeladzi i Sosnowcu. W 2013 roku uzyskałam tytuł specjalisty z chorób wewnętrznych, a następnie dalej poszerzałam swoje zainteresowania. Podjęłam szkolenie w szpitalu, w Rudzie Śląskiej i uzyskałam tytuł specjalisty diabetologa w 2018 roku. Posiadam wieloletnie doświadczenie leczenia ambulatoryjnego i szpitalnego pacjentów ze schorzeniami internistycznymi. Jestem członkiem Towarzystw Internistów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, aby spełniać oczekiwania moich pacjentów

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest OmegaMed, siedziba: Łazy, Kochanowskiego 4.