Położna Środowiskowa

Mgr Bożena Ormańczyk
czytaj więcej

 

Mgr Bożena Ormańczyk

Mgr Beata Cocek
czytaj więcej

 

Mgr Beata Cocek

 

 

W 1991 roku ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe w Katowicach i uzyskałam tytuł położnej.Jestem pracownikiem Kliniki Ginekologii i Położnictwa w Uniwersyteckim Centrum Medycznym w Katowicach - Ligocie. Od 1997 roku pracuję na Bloku Porodowym.


W 2011 roku uzyskałam tytuł 'Magistra Położnictwa' w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach . Tytuł 'Położnej Specjalisty' w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego otrzymałam w CKPPiP Warszawa, 2011r

 

Praca na Bloku Porodowym daje mi wiele radości i poczucia satysfakcji z przyjmowanych na świat dzieci.
Prowadzę Szkołę Rodzenia MAMMA przy gabinecie dr Jacka Magnuckiego w Katowicach przy ulicy 3-go Maja 34
Swoje kwalifikacje stale podnoszę uczestnictwem w kursach i szkoleniach, a zdobytą wiedzę wykorzystuję podczas zajęć Szkoły Rodzenia oraz indywidualnego przygotowania ciężarnej do porodu.

 

Swoim pacjentkom oferuję opiekę przez cały okres trwania ciąży. Na życzenie dojeżdżam również do miejsca zamieszkania Pacjentki. Z przyjemnością będę towarzyszyć Tobie przy porodzie , oferując swoje usługi w roli duoli w moim miejscu pracy, co wiąże się z zapewnieniem wysokiego standardu opieki medycznej, wsparcia fizycznego i psychicznego,wykorzystaniem szerokiej gamy nowoczesnych technik porodowych - w tym możliwości porodu do wody. Pomagam również osobie towarzyszącej zrozumieć przebieg porodu oraz zrobię wszystko, by poczuła się ona bezpiecznie i nawet tu- na porodówce-odnalazła swoje miejsce.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest OmegaMed, siedziba: Łazy, Kochanowskiego 4.