Badania Prenatalne

lek. Aleksandra Boryn-Gajek
czytaj więcej

 

  • lek. Aleksandra Boryn-Gajek - specjalista położnictwa i ginekologii

 

 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Staż podyplomowy odbyłam w oddziale ginekologii i położnictwa Szpitala Specjalistycznego im.Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej. Szkolenie specjalizacyjne odbyłam w Klinice Ginekologii Położnictwa w Tychach.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.
Wykonuję badania prenatalne wg standardów  FMF, czyli Fundacji Medycyny Płodowej w Londynie od 2012 roku.
Posiadam Certyfikat Specjalisty Fetal Medicine Foundation w Londynie w zakresie badań prenatalnych  oraz Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP) w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii .


Zakres badań:
badania prenatalne, usg piersi, choroby ginekologiczne, prowadzenie ciąży

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest OmegaMed, siedziba: Łazy, Kochanowskiego 4.