Reumatologia

dr n. med. Olga Gumkowska-Sroka
czytaj więcej

 

 

dr n. med. Olga Gumkowska-Sroka - specjalista reumatologii

 

 

W Poliklinice Doktora Bessera zajmuję się diagnostyką i leczeniem:
schorzeń zapalnych narządów ruchu,
chorób tkanki łącznej
chorób zwyrodnieniowych stawów, których efektem są silne bóle, ograniczenie ruchów stawów, a nawet całkowite ich usztywnienie.


Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach ukończyłam w 2000 roku. W 2007 roku uzyskałam tytuł specjalisty z zakresu chorób wewnętrznych a w 2011 roku zostałam specjalistą reumatologii. W 2019 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych z reumatologii. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zapalnych schorzeń narządu ruchu (reumatoidalnym zapaleniem stawów, łuszczycowym zapaleniem stawów), a w szczególności układowymi zapalnymi chorobami tkanki  łącznej (takimi jak  toczeń rumieniowaty układowy, twardzina układowa, zapalenia wielomięśniowe).

 

Zajmuję się także kompleksowym leczeniem choroby zwyrodnieniowej stawów z uwzględnieniem postępowania rehabilitacyjnego i dietetycznego.

 

 

Poniedziałek 15.30-19.00

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest OmegaMed, siedziba: Łazy, Kochanowskiego 4.