Psychiatria

lek. med. Piotr Dunal
czytaj więcej

 

lek. med. Piotr Dunal - specjalista psychiatrii

 

 

Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej (1999-2005). Po odbyciu stażu podyplomowego związałem się z Sosnowieckim Szpitalem Miejskim w Sosnowcu, pełniąc kolejno obowiązki asystenta, starszego asystenta, zastępcy kierownika oddziału psychiatrycznego i kierownika dziennego oddziału psychiatrycznego. Obecnie pracuję głównie w sektorze prywatnym. W latach 2007-2012 odbyłem szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii. Ukończyłem również 4 letnie studia podyplomowe z psychoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim (2009-2013), a następnie zdałem egzamin certyfikacyjny.

 

Oprócz podejścia biologicznego i farmakoterapii chorób i zaburzeń psychicznych, specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej i grupowej osób dorosłych m.in. z zaburzeniami nerwicowymi, objawami lękowymi, psychosomatycznymi, zaburzeniami osobowości oraz depresyjnymi. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami narażonymi na stres jak i przejawiającymi zaburzenia adaptacyjne. Interesuję się również rehabilitacją społeczną osób z rozpoznanymi zaburzeniami i chorobami psychicznymi. Konsultuję młodzież od 16 roku życia. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP oraz Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, aby spełniać oczekiwania moich pacjentów.

 

 

Piątek 9.00- 13.00

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest OmegaMed, siedziba: Łazy, Kochanowskiego 4.