Chirurgia Ogólna

lek. med. Sławomir Rutczyk
czytaj więcej

 

lek. med. Sławomir Rutczyk - specjalista chirurgii 

 

 

Specjalista chirurgii ogólnej z 25 letnim stażem. Obecnie zatrudniony w Szpitalu Św. Elżbiety w Katowicach (własność firmy American Heart of Poland S.A )

Porady z zakresu szeroko pojętej chirurgii ogólnej.
Konsultacje i kwalifikacja do leczenia operacyjnego najczęstszych chorób w tej dziedzinie czyli przepuklin, kamicy pęcherzyka (woreczka) żółciowego. Chorób odbytu- szczeliny, żylaki odbytu.
Konsultacje dotyczące chorób nowotworowych jamy brzusznej.

Kwlifikacja i ułatwienie dostępu do diagnostyki endoskopowej (gastroskopia, kolonoskopia)

W ramach porady i konsultacji - USG jamy brzusznej .

W Przychodni Omega-Med mozliwe jest chirurgiczne leczenie chorób skóry – guzki, znamiona, brodawki, kaszaki i t.p. z badaniem histopatologicznym (mikroskopowym) usuniętych zmian.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest OmegaMed, siedziba: Łazy, Kochanowskiego 4.