Ginekologia i Położnictwo

lek med. Aleksandra Boryn - Gajek
czytaj więcej

lek med. Aleksandra Boryn-Gajek - specjalista położnictwa i ginekologii

 

lek. med. Andrzej Wikarek
czytaj więcej

 

lek. med. Andrzej Wikarek - specjalista ginekolog-położnik

 

 

Ukończyłem Śląską Akademię Medyczną w Katowicach w 1980 r . Po stażu podyplomowym rozpocząłem pracę w Oddziale Ginekolgiczno-Położniczym Szpitala nr 1 w Sosnowcu . Specjalizację II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa uzyskałem w 1994 roku. Obecnie pracuje w Centrum Matki   i Noworodka Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego w Sosnowcu. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w wielu naukowych konferencjach z zakresu Ginekologii i Położnictwa. Posiadam również liczne certyfikaty ukończenie kursów praktycznych ultrasonografii ginekologicznej i prenatalnej.

 

 

Usługi medyczne:

  badanie ginekologiczne

  prowadzenie ciąży

  USG

  cytologia

  poradnictwo antykoncepcyjne

  zakładanie wkładek wewnątrzmacicznych

 

 

Czwartek: 16.00-19.00

 


dr. med. Tomasz Wikarek
czytaj więcej

 
dr med. Tomasz Wikarek - specjalista ginekolog-położnik
 
 
Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ukończyłem w 2008 roku. W 2011 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych pracując jako wykładowca w Katedrze Patofizjologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2017 roku zdałem egzamin specjalizacyjny z położnictwa i ginekologii. Obecnie pracuję jako asystent w Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa Centralnego Szpitala Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Biorę czynny i bierny udział w konferencjach z zakresu ginekologii i położnictwa.

 
Poniedziałek: 16.00-20.00
 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest OmegaMed, siedziba: Łazy, Kochanowskiego 4.